Přeskočit na hlavní obsah

kurzy


Kurzy argentinského tanga jsou určeny široké veřejnosti.

Začátečníci - Nepočítá se s žádnou předchozí taneční zkušeností. Stačí nadšení pro tango a dobrá nálada. Kurz probíhá v celkem 10 lekcích. Jednotlivé lekce se snaží ozřejmit základní principy tanga a seznámit účastníky se základními stavebními prvky původního argentinského tanga. Začátek leden 2024 a je stále možné se přihlásit. Použijte kontaktní formulář dole na stránce.

Pozačátečníci - Tento kurz je určen zejména pro účastníky předešlých kurzů, nebo pro tangueros, kteří již mají nějakou předchozí zkušenost s tangem. Kromě toho máte možnost v pondělí si své poznatky vyzkoušet sami v praxi v rámci praktik. Momentálně neběží.

Pokročilí - Tento kurz je určen zejména pro účastníky předešlých kurzů, nebo pro tangueros, kteří již mají nějakou předchozí zkušenost s tangem. Kromě toho máte možnost v pondělí si své poznatky vyzkoušet sami v praxi v rámci praktik. Kurz běží.


Do kurzů je možné se přihlásit i v jejich průběhu.

Praktika - jsou pro všechny taneční úrovně a je možné zde procvičovat naučené prvky z lekcí nebo si jen zatančit. Praktika nejsou určena k výuce. 


kurzdenčas začátekčas koneckde
začátečnícipondělí17:3019:00Dance studio Like
pozačátečníci


Dance studio Like
pokročilístředa18:0019:30Dance studio Like
praktika všichnipondělí19:0020:30Dance studio Like

Dance studio Like, Karasova 21, Ostrava - Mariánské hory

Veškeré další detaily vám rádi sdělíme prostřednictvím našeho kontaktního formuláře na této stránce nebo na telefonu 603 582 970

Těšíme se na setkání s Vámi.

@